Güncel Haberler

Trabzonspor’dan TFF’ye istifa çağrısı: ‘Emek hırsızları ve şikecilerle…’ – Son Dakika Spor Haberleri

Trabzonspor Başkan Vekili Taner SaralPFDK kararlarının ardından bir açıklama yayınladı.

Taner Saral yaptığı açıklamada şunları söyledi:Trabzonspor olarak TFF başkanına, onun beceriksiz ekibine ve belli çıkar gruplarının yönlendirdiği hakem camiasına zerre kadar güvenimiz yok. Ne yazık ki gelinen noktada işini iyi yapan insanlar bile bu alçak düzenin parçası haline gelmiş ya da sessiz kalmış ve yerlerinden endişe duymuşlardır. Trabzonspor’un büyük taraftarı şunu bilmeli; İş hırsızlarına ve dolandırıcılara karşı mücadelemiz sonsuza kadar devam edecektir.“dedi.

TANER SARAL’DAN TAM AÇIKLAMA

“Fenerbahçe maçımız sonrasında yaşanan ve sadece Trabzonspor’u değil, bütün bir şehri linç kültürüyle boğmaya çalışan yargılama, bugün tanımlamaya çalıştığımız bir yere dönüştü.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun açıkladığı yaptırımlar ne hukuki, ne makul, ne de ahlaka aykırıdır. TFF Başkanı Büyükekşi ve A Takımı, bugün açıklanan cezalarla ülkemizde yeni bir kaosa neden oldu.

Trabzonspor olarak TFF başkanına, onun beceriksiz ekibine ve belli çıkar gruplarının yönlendirdiği hakem camiasına zerre kadar güvenimiz yok. Ne yazık ki gelinen noktada işini iyi yapan insanlar bile bu alçak düzenin parçası haline gelmiş ya da sessiz kalmış ve yerlerinden endişe duymuşlardır.

Türkiye Futbol Federasyonu, sezon başından bu yana devam eden senaryoya bugün yeni bir perde açtı. Bunu bir kez daha çok net ifade ediyoruz… Bu sürecin parçası değildik, olmayacağız, olmayacağız!

TFF Başkanı Büyükekşi ve arkadaşları milletimizin yüzüne bakıp milyonlarca vatandaşımızın futbol sevgisini yerle bir etmiş, toplum içerisine nifak tohumları ekmiş ve bugüne kadar kontrolü tamamen kaybetmişlerdir.

Ülkemiz futbolunun bu derin komadan çıkmasının tek yolu, başta TFF Başkanı olmak üzere sorumluluk sahibi herkesin istisnasız istifa etmesidir. Bugün bu tedbirler alınmazsa, ülkemiz futbolunun geleceği bu gaspçı ekip tarafından yok edilecek.

Bugün açıklanan kararda emeği geçenlerin, şanlı Trabzonspor’un ve milyonlarca sadık taraftarımızın haklarını asla affetmeyelim!

Eğer içinizde zerre kadar Allah korkusu kalmışsa, unutamayacağınız zerre kadar şeref ve haysiyet kalmışsa bir daha o sandalyeye oturmayacaksınız.

Trabzonspor’un büyük taraftarı şunu bilmeli; İş hırsızları ve dolandırıcılara karşı mücadelemiz sonsuza kadar devam edecektir.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş