Güncel Haberler

Survivor fragmanı ortalığı karıştırdı! Turabi ve Poyraz birbirine girdi, Acun Ilıcalı sesini yükseltti

1 Ocak 2024’te beyazperdede macerasına başlayacak olan Survivor All Star’ın ilk fragmanı geldi. İddialı isimlerin kıyasıya yarıştığı tanıtıma Turabi ile Poyraz’ın mücadelesi damgasını vurdu. Acun Ilıcalı’nın sesini yükselttiği anlar sosyal medyada sıradanlaştı.

Survivor All Star fragmanında daha önce iki kez şampiyon olan Turabi Çamkıran’ın Yiğit Poyraz’ı gezdirmesi dikkat çekti. Ödül töreni sırasında pistte yaşanan arbedede Turabi’nin Poyraz’a saldırmaya çalıştığı görülürken, Poyraz ise iki aydır saygısızlık yaptığını söyledi.

‘Emziğinizi getirdim’

İlk bölümden bu yana gerilimin tırmandığı Survivor’da Turabi, Poyraz’a “Biberonu ve emziğini getirdim” dedi. Onun sözlerini söylemesi olay oldu.

Kuzey Doğu

Poyraz’ın “Seni ağlatacağım” demesinin ardından Turabi’nin saldırması gerilimi daha da artırdı.

aku

KIRMIZI UYARI VERİLDİ

Survivor All Star fragmanında yaşananların ardından Acun Ilıcalı’nın “Survivor’da kırmızı alarmı yükseltiyorum” demesi üzerine Turabi sesini yükseltirken, Acun Ilıcalı’nın da sesini yükseltmesi dikkat çekti. O anlar Survivor’un ne kadar heyecanlı geçeceğinin bir göstergesi olarak yorumlandı.

Mynet'te ilginizi çeken kategorileri kişiselleştirin ve kendinize göre kişiselleştirin...
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Herkes onun doğuştan güzel olduğunu düşünüyordu... Eski halini görenler şok oldu.Herkes onun doğuştan güzel olduğunu düşünüyordu… Eski halini görenler şok oldu.
Akasya Durağı'ndan Gülbin'di!  Aslı Altaylar değişimiyle büyük sorun haline geldiAkasya Durağı’ndan Gülbin’di! Aslı Altaylar değişimiyle büyük sorun haline geldi
Hande Baladın konuşmakta güçlük çekti! Hande Baladın konuşmakta güçlük çekti! “Milli takımda zor zamanlar geçirdim…”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş